O villi

Położenie i wyposażenie Villi ma kluczowe znaczenie dla wypoczynku. Można zmarnować czas w przypadkowej kwaterze lub wycisnąć z urlopu tyle, ile się da, mieszkając na wysokim poziomie. Naszym gościom proponujemy tę drugą opcję.
Villa Miłosna wyposażona jest w saunę i wanny z hydromasażem, dzięki którym można w pełni korzystać z czasu wolnego. Dodatkowo na zewnątrz jest miejsce na zrobienie grilla i duże drewniane stoły przy których można spędzić miło czas.

 

Lokalizacja

Lokalizacja

To, że na Rynek w Wiśle (odległy o 150 m, pełen restauracji) można się dostać z naszej Villi w kilka minut, to jedno. To, że przy okazji zahaczyć można o dwa bulwary – Słoneczny i Księżycowy, to drugie. A trzecie, że równie szybko dojść można pod Wierch Skalnity, a stamtąd – dalej, w góry.

Na Rynku znajdują się restauracje, sklepy i bankomaty. Na bulwarach można wsłuchać się w szum rzeki, a w górach zdobywać kolejne szczyty. Czyli robić to, co na wczasach w górach zwykle się robi – cieszyć się życiem.

Pokoje

Pokoje

Pokoi jest w sumie dwanaście, w tym 5 apartamentów. Ich wielkość jest różna, bo różne są potrzeby naszych gości. Najmniejszy pokój mieści dwie osoby, największy apartament nawet sześć. W sam raz dla pary i dla rodziny.

Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne. To zapewnia swobodę potrzebną na urlopie.Niektóre z nich mają także wannę z hydromasażem. Dzięki temu w każdej chwili można odprężyć się w bąbelkowej kąpieli.

Dodatkowo w każdym pokoju można bezpłatnie korzystać z internetu oraz oglądać telewizję. W końcu urlop nie oznacza, że trzeba rezygnować z dostępu do informacji i rozrywki.

Jadalnia

Jadalnia

Możliwość korzystania z jadalni bezpłatnie.

Dla naszych gości mamy ogólnodostępną jadalnię, gdzie znajduje się aneks kuchenny z płytą grzewczą, czajnikiem i lodówką oraz niezbędnymi przyborami do przygotowania posiłków.

Z jadalni można korzystać od 6.00 do 22.00. Po zakończeniu posiłku prosimy o umycie i sprzątnięcie  po sobie naczyń oraz odłożenie ich na swoje miejsce.

Parking

Parking

Każdy, kto kiedykolwiek szukał miejsca parkingowego w miejscowości takiej jak Wisła wie, jak ważny jest dostęp do własnego parkingu. Nasi goście mają zapewnione bezpłatne miejsce parkingowe tuż przy naszym obiekcie.

Bawialnia dla dzieci

Bawialnia dla dzieci

W co się bawić (z dziećmi)? Można – przed wyjazdem na wczasy – spędzić godziny nad pustą kartką papieru zastanawiając się nad odpowiedzią. Można wybrać miejsce, w którym tego rodzaju dylematy zostały rozwiązane.

Nasza bawialnia dla dzieci – „Małe smyki” – to miejsce, w którym zabawek jest pod dostatkiem, a pomysły na nowe zajęcia fruwają w powietrzu. Jest się więc w co bawić!

Dodatkowo na świeżym powietrzu mamy dostępny dla najmłodszych drewniany plac zabaw ze zjeżdżalnią, trzema huśtawkami i domkiem do wspinania który umieszczony jest na sztucznej trawie.

Dodatkowo

Wanna z hydromasażem

W wannie z hydromasażem można się chlapać, kąpać i bawić. Moczyć w wodzie i korzystać z bąbelków. Albo po prostu sobie leżeć. Innymi słowy – wypoczywać i odprężać się. Ponieważ każdy z naszych trzech apartamentów jest w nią wyposażony, goście mogą z niej korzystać kiedy chcą i jak chcą.

Sauna

Finowie to mądry naród, który daje ludziom mądre wynalazki. Jednym z nich jest sauna. Dobra na wzmocnienie po górskich wyprawach lub dniu spędzonym na stoku narciarskim. Gorąca i wyciągająca z organizmu całe zmęczenie. Dostępna dla wszystkich naszych gości za dodatkową opłatą 15zł/1h za osobę po wcześniejszym zapisaniu na recepcji lub telefonicznie.

 

BARDZO PROSIMY O ROZWAŻNE DOKONYWANIE REZERWACJI,
GDYŻ ZADATEK REZERWACYJNY JEST BEZZWROTNY.